Duben 2007

Max - photos...

26. dubna 2007 v 20:45 Max
Scott (I) Cohen

Scott (I) Cohen

Scott (I) Cohen

Scott (I) Cohen

Scott (I) Cohen

Scott (I) Cohen

Scott (I) Cohen

Scott (I) Cohen

Scott (I) Cohen

Scott (I) Cohen

Scott (I) Cohen


Max Medina

26. dubna 2007 v 20:43 Max

Scott (I) Cohen

Herec

Datum narození: 19.12.1964

Místo narození: Bronx, stát New York

Znamení: StřelecScott Cohen se narodil 19. prosince 1964 v Bronxu, New York, USA jako syn jazzového muzikanta Jacka Cohena. Původně se toužil věnovat hudbě a dodnes je talentovaným a uznávaným pianistou. Navštěvoval Newyorskou státní universitu v New Paltz, kde se při kurzu pantomimy zamiloval do herecké profese. Jeho herecké začátky nebyly lehké. Až v roce 1990, když mu byla nabídnuta role ve filmu Adriana Lynneho Jakobův žebřík, se jeho kariéra konečně začala ubírat správným směrem.

Poté, co dokončil svůj první film, se z něj postupně stal uznávaný herec a obdržel mnoho pozitivních kritik za své role jak na obrazovce tak mimo ni. V roce 2000 si rolí Vlka, jednoho z hlavních hrdinů minisérie Desáté království, získal takové množství fanoušků, že jeho fankluby vyrostly doslova a do písmene jako houby po dešti - za jediný týden se jich na internetu objevilo přes sto! Hrál ve filmech Jakobův žebřík, Králové mamba, Líbat Jessicu a mnoha dalších. Z televizních seriálů jsme ho mohli vidět mimo jiné v Street Time, NYPD Blue a Gilmore Girls. Od roku 1989 je ženatý s dramatičkou Anastasií Trainovou a mají spolu syna Liama (*1995)


bleskovka č.5...!!Pojď hrááát,....!

24. dubna 2007 v 22:20 !...Bleskovky...!
Takžeee....:-D

1...Dej mi hlas na týhle stránce ---> !..DeJ HlAS...! moe přezdívka je Nickuš..!
2.. Jaké je křestní jméno _______ Bledel..?
3..Co chceš na diplom???
4..Kolik ti je??
5..Tvůj nejoblíbenější seriál??
Nějaký zajímavosti....

21. dubna 2007 v 10:30 !....Zajímavosti....!
Jak dlouho trvá natočení jedné epizody Gilmorových děvčat?
Jedna epizoda trvá 8 dní, z toho veškerá práce probíhá v pracovních dnech tj. pondělí až pátek. Kde se točí Gilmorova děvčata? Seriál se točí v Burbanku, stát California, ve studiích Warner bros. Na jakou adresu můžu napsat hercům ze seriálu? Jméno a příjmení herce c/o Gilmore Girls Warner Bros. 4000 Warner Blvd. Building 2222 Burbank, CA 91522 Jak se jmenuje úvodní píseň ze seriálu a kdo ji zpívá? Název písně je ,,Where You Lead I Will Follow" a zpívá ji Carole King se svou dcerou Louise Goffin. Který font písma je použitý u nadpisu ,,Gilmore girls"? Font se jmenuje Solid Antique Roman. Jak se jmenuje zpěvák, který chodí s kytarou po náměstí Stars Hollow? Jmenuje se Grant Lee Philips a je současně kytaristou a textařem skupiny Grant Lee Buffalo.


Hmmmm....Alexis and Milo

21. dubna 2007 v 10:27 !....Zajímavosti....!
Nedávno se po třech a půl letech rozešla Alexis Bledel a Milo Ventimiglia. Potvrdili to jejich přátelé a nakonec i oba herci. Alexis a Milo spolu začali chodit dva roky poté, co se na obrazovkách WB objevila postava Jesse. Tahle zpráva spoustu lidí zaskočila, potom, jak se v září diskutovalo o svatbě, sama Alexis prohlásila, že po delší době randění k tomuto bodu dospěje každý pár. .

Rory and Yale

21. dubna 2007 v 10:26 !....Zajímavosti....!
Jak všichni víte Rory studuje na Yaleu. Ale ten Yale, který všichni vidíteme v Gg není Yela ale studio ve Warner bros, ale tyto místa se dají navštívit..www.yale.edu.

David Rosenthal, jedna svatba, jedna smrt a jeden návrat (SPOILERY K 7.SÉRII!!)

18. dubna 2007 v 20:14 !...Rozhovory...!
A je to venku. Lorelai a Christopher se během výletu do Paříže, který budeme mít možnost sledovat na the CW v epizodě 7x07 vysílané 14.listopadu, VEZMOU. O tom proč a o spoustě dalších věcí ze sedmé série mluví David Rosenthal, producent seriálu, v rozhovoru s Michaelem Ausiellem...

Ausiello: Teď když je to tajemství venku, nebojíte se reakcí fanoušků Luka a Lorelai?
David Rosenthal: Ne, nebojím se žádných reakcí. Letošním příběhem jsem opravdu nadšený, jsem si jistý, že máme před sebou velmi zajímavou sérii a doufám, že fanoušci s námi zůstanou a budou následovat Lorelai v jejím novém životě.

Ausiello: Fanoušci Luka a Lorelai tímhle vývojem nebudou dvakrát nadšeni.
Rosenthal: Jsem stejně jako oni fanouškem Luka a Lorelai. Tenhle vývoj rozhodně nesměřuje proti Lukovi a Lorelai. Luke a Lorelai si momentálně jdou každý svou cestou, ale nejsou rozdělení navždy. Pořád jsou důležitou součástí života toho druhého a jak moc důležitou, ukáže teprve čas.

Ausiello: A jak tahle svatba zapadá do Lorelaina nového života?
Rosenthal: Myslím, že je to jen přirozený výsledek toho, co se tuto sezónu s Lorelai děje, její reakce na minulý rok a všechny ty události s Lukem. Ne všechny epizody, které k téhle svatbě vedly, se už vysílaly, ale myslím, že během několika dalších dílů uvidíte, jak se bude jejich vztah postupně vyvíjet. Christopher a Lorelai mají velmi hlubokou a velmi dlouhou společnou minulost. Není to pro ni jen "nějaký chlápek". Je to otec jejího jediného dítěte a muž, kterého zná skoro celý svůj život; mezi nimi je velmi silné pouto. Myslím, že lidé uvidí v Christopherovi někoho nového. Vztah mezi ním a Lorelai je mnohem silnější než kdykoli předtím. Vždycky když chtěli ti dva být spolu, něco jim přišlo do cesty; buď Chris nebyl připravený, nebo Lorelai nebyla připravená, Chrisovi se narodilo dítě...však víte. Spousta věcí jim stála v cestě k tomu, aby jejich vztah mohl nabrat na vážnosti. Cítím, že letos se nám naskytla velká příležitost dát jim šanci to dokázat. A musím říct, že jsou spolu opravdu skvělí. Je zábava s nimi pracovat.

Ausiello: Tohle nebude to tradiční "Pojeďme do Paříže a vezměme se tam", že?
Rosenthal: Ne, nebude. Nechci nic dalšího prozrazovat, ale ne, nepoletí do Paříže kvůli svatbě. Kvůli tomu ne.

Ausiello: Můžete nám říct něco o tom, co se stane potom?
Rosenthal: Stars Hollow je malé město, takže je jasné, že když se Lorelai vrátí zpět s manželem - a ne tím, kterého všichni očekávali - bude to mít dopad na každého.

Ausiello: Jak to zjistí Luke?
Rosenthal: Tohle nechci prozrazovat. Ale nestane se to mimo kameru, to vám můžu slíbit.

Ausiello: Christopher dostal už tolik šancí. Dá se říct, že když to nevyjde tentokrát, už to nevyjde nikdy?
Rosenthal: Naprosto. Buď všechno nebo nic.

Ausiello: Píšete, jako by tohle měla být poslední sezóna seriálu?
Rosenthal: Ne. Máme zápletku na celou sezónu. Máme v plánu 22 dílů. Pokud to dopadne tak, že tahle série bude poslední, budu spokojený s tím, kde skončíme, bude to velmi uspokojivý konec celého seriálu. Ale může to být také začátek příští sezóny. Moc rád bych dělal i příští sérii, ale pokud to nakonec dopadne tak, že to přece jen bude konec, bude to skvělé završení těch sedmi let.

Ausiello: Pokud je to opravdu poslední sezóna, souhlasil byste s tím, aby se Amy (Shermann-Palladino) zapojila do psaní poslední epizody?
Rosenthal: Uh...jo, samozřejmě.

Ausiello: Ale ještě se o tom nemluvilo.
Rosenthal: Ne. Není to nic, k čemu bychom se už dostali nebo o čem bychom v tento okamžik diskutovali. Když jsem s Amy naposledy mluvil, popřála mi štěstí a já jí poděkoval a řekl, že doufám, že budu pokračovat tak, aby byla na svůj seriál hrdá.

Ausiello: Takže jste od ní neslyšel žádné názory na to, co se teď děje?
Rosenthal: Ne.

Ausiello: Zaslechl jsem něco o tom, že Richard zemře.
Rosenthal: Ne! Určitě ne! Slibuju! Nikdo ve Stars Hollow nezemře. Nikdo.

Ausiello: Co čeká Rory a Logana?
Rosenthal: Jejich vztah bude čím dál tím víc intezivnější a hlubší. Budou se muset vyrovnat se spoustou dalších problémů. A přestože to vyvolá pár hádek, budou mít také příležitost ještě víc se sblížit. Pořád nám tu zůstává otázka, zda tenhle vztah je pro Rory opravdu něco, v čem vidí budoucnost, nebo pro ni Logan zůstane jen vysokoškolskou láskou. Na to letos bude muset najít odpověď. Na ty dva toho čeká hodně...

Ausiello: Marty se příští měsíc vrací zpět. Můžete nám říct něco o jeho návratu?
Rosenthal: Máme opravdu skvělý způsob, jak ho přivést zpět. Je to překvapení, takže nechci nic prozradit. Pro Rory a Logana to bude představovat zajímavou výzvu a myslím, že pro Rory je to opravdu hezká zápletka. Jsem rádi, že máme pana Wilcoxe (Marty) zpět, je opravdu úžasný.

Ausiello: Na jak dlouho bude zpět?
Rosenthal: Více méně na celou sezónu.

Ausiello: Uvidíme letos ještě jinou svatbu?
Rosenthal: Bože, nemůžu vám nic slíbit. V tuto chvíli nevím.

Ausiello: Takže je to možné?
Rosenthal: Jo, je možné, že letos uvidíme další svatbu.

David Rosenthal a sedmá série

18. dubna 2007 v 20:13 !...Rozhovory...!
Ausiello: Máte za sebou první epizodu jako muž číslo jedna celého seriálu. Jaké to bylo?
David Rosenthal: Skvělé. Všichni jsou v dobré náladě a velmi nadšení a byl to opravdu úžasný první týden. Tahle parta už je spolu hodně dlouho, takže svou práci dobře znají.

Ausiello: V které epizodě uvidíme ten tradiční letní "skok v čase"?
Rosenthal: První tři epizody série se odehrávají v létě. Jak víte, Rory je doma ze školy. Ve čtvrtém díle se vrací do školy, takže mezi třetím a čtvrtým bude velký skok. I mezi druhým a třetím je pár týdnů, ale první a druhý na sebe navazují, pojali jsem to jako takový dvouhodinový film o Gilmorových děvčatech. Budeme čelit spoustě citových problémů...

Ausiello: Měl jsem takový pocit, že na konci prvního dílu Luke někam míří...
Rosenthal: Na začátku druhého dílu bude Luke určitě někam mířit, ale nechci vám to zkazit. Myslím si, že lidé jsou velmi zvědaví na to, co se bude dít...

Ausiello: Budou se tyhle první tři letní epizody zaměřovat hlavně na následky noci, kterou Lorelai strávila s Christopherem?
Rosenthal: Jo. Bude tu spousta následků, nejen pro Lorelai a Luka, ale i pro Rory a Christophera. Něco takového ovlivní spoustu lidí a všichni se s tím budou muset vyrovnat. Čeká nás i spousta dalších (zábavných) věcí, ale toho drama bude víc. Řekl bych, že prvních šest epizod přivede Luka a Lorelai na cestu, kterou se pak budou ubírat po zbytek sezóny... Jen doufám, že diváci zůstanou s námi a budou naše hrdiny následovat, ať už je vítr zavane kamkoli...

Ausiello: Takže můžeme říct, že Luke i Lorelai si jdou každý svou vlastní cestou?
Rosenthal: Ano, oba si jdou svou vlastní cestou, ale tyhle cesty se budou protínat. Nečekejte žádné "Luke je támhle a Lorelai zase tady a už se nikdy nepotkají"... to určitě ne. Oba si sice jdou svou vlastní cestou, ale jejich cesty se zase spojí.

Ausiello: V první epizodě je věta, kdy Lorelai řekne Lukovi, že "je po všem." Jak vážně by ji měli fanošci L/L brát?
Rosenthal: Čas léčí všechny rány. Lorelai to sice brala vážně, ale rozhodně nemyslí "navždy". Tomu nevěřím. Jestli si myslím, že Luke a Lorelai jsou spřízněné duše? Samozřejmě. Jistě, že ano. Ale znamená to, že se hned zítra dají dohromady a budou žít šťastně až do smrti? Ne. Myslím, že se dostali do bodu, kdy musí spoustu věcí promyslet, udělat pár změn a rozhodnout se, jak dál. Prozatím je ale konec.

Ausiello: Jak důležitá bude letos Christopherova role v Lorelaině životě?
Rosenthal: Velmi důležitá. Bude hrát velkou roli v jejím životě a stejně tak i v Roryině. Minulá sezóna nám ho ukázala v jiném světle, klidnějšího a dospělejšího. Myslím, že si zasloužil jejich důvěru jako nikdy předtím, a tak je uvidíme dohromady mnohem častěji, než jsme byli zvyklí...

Ausiello: Myslíte dohromady v romantickém smyslu slova?
Rosenthal: Jistě, po tom, co se stalo...ano. Absolutně.

Ausiello: A předpokládám, že stejně tak i Anna a April budou velkou součástí Lukova života?
Rosenthal: Určitě. Jejich vztahy se budou prohlubovat.

Ausiello: A co Richard a Emily?
Rosenthal: Vztah Luka a Lorelai bude mít samozřejmě dopad i na ně. Lukovou rolí v Lorelaině životě nikdy nebyli příliš nadšení, takže asi dokážete odhadnout, jak zareagují. Richard dostane nabídku přednášet na Yalu, takže on a Rory se budou často potkávat ve škole. Emily bude v rámci své funkce v DAR vyučovat mladé dívky o etiketě a společenském chování, rozhodně s tím bude spousta legrace. Letos se nám nejspíš nevyhnou ani zdravotní problémy...

Ausiello: Richardovy?
Rosenthal: Ano. Bude to mít dopad nejen na jeho práci, ale i na jeho vztah s Emily a na její roli v jeho životě. Ale stejně tak jako zdravotní problémy dokážou vytvořit spoustu dramatických situací a konfliktů, umějí také spojit rodinu dohromady. Tyto události sblíží jak matky a dcery, tak prarodiče a jejich vnučku...

Ausiello: Zaslechl jsem, že letos navštíví Stars Hollow čáp.
Rosenthal: Je docela možné, že se během tohoto roku dočkáme ve Stars Hollow rovnou několika dětí. A bude i svatba.

Ausiello: Prosím, řekněte mi, že na Lorelai nečeká otázka "Kdo je otcem mého dítěte?"
Rosenthal: Ne, ne, ne. Slibuju.

Ausiello: Dobře, to je skvělá zpráva. Proč jste se nakonec přece jen rozhodl poslat Logana do Londýna? Myslel jsem si, že najde způsob, jak se z toho vykroutit...
Rosenthal: Myslím, že pro Rory to bude zajímavá situace. Je to dost komplikované, když jste stále ještě na škole a váš přítel nebo přítelkyně odpromují a jdou dál. A nejen jdou dál - Logan se teď dostal do světa dospělých, zatímco Rory je stále ve škole. Proč ho držet na uzdě, když na světě je tolik věcí, které může objevovat? Myslím, že pro Rory to bude zajímavá zkušenost, když si bude muset najít své vlastní místo na Yalu, bez Logana, zjistit, jak moc ho vlastně miluje a co jejich vztah vydrží. Ale slibuji vám, že Logan bude letos důležitou součástí jejího života a ti dva si vždycky najdou způsob, jak být spolu.

Ausiello: Měl jste nějaké problémy s hostováním Matta Czuchryho v jedné z epizod Veronicy Mars?
Rosenthal: Jen jsem se chtěl ujistit, že nebude hrát někoho, kdo by měl blízko k jeho postavě z GG. Myslím si, že Matt je skvělý herec a má velký potenciál hrát nejrůznější typy postav. Podporuji Matta a moc rád ho nechám dělat i jiné věci mimo náš seriál. Jen jsem nechtěl, aby to bylo jako "Logan hostuje ve Veronice Mars".

Ausiello: Kdy a jak se Marty znova objeví v Roryině životě?
Rosenthal: Objeví se tak nějak ve chvíli, kdy to bude Rory nejméně čekat. Ať už záměrně nebo ne, vyvolá v jejím životě pár opravdu velkých problémů. Víte...Marty vyrostl, dospěl a je teď mnohem silnější. Už to není takový malý chlapeček a Rory způsobí nejedno trápení.

Ausiello: Jeden z nejčastějších dotazů od fanoušků: "Uvidíme vůbec někdy pana Kima?"
Rosenthal: Ne. Pan Kim je záhada. Jednoho dne na ni možná najdeme odpověd, ale prozatím to nemáme v plánu. Myslím si, že pam Kim je jako Normanova žena Vera (pozn.: postavy z legendárního televizního sitcomu Cheers). Lepší bude, když zůstane jen ve vaší fantazii.

David Rosenthal, nový šéf Gilmore Girls

18. dubna 2007 v 20:13 !...Rozhovory...!
Ausiello: Co nám můžete říct o prvních šesti epizodách (sedmé série)?
David Rosenthal: Navážeme na události posledního dílu šesté sezóny. To, co se stalo, není něco, co může jen tak zmizet. Změní to životy všech; nezasáhne to jen Lorelai, Christophera a Luka, ale stejně tak i Rory. Tahle událost nám přinese spoustu následků - pozitivních i negativních, které budeme řešit v prvních epizodách. Bude to velká výzva, nejen pro fanoušky, ale i pro nás, scénáristy a producenty.

Ausiello: Spousta fanoušků doufá, že se Lorelai a Christopher spolu nevyspali...
Rosenthal: Ne, ne, ne. Tohle jsou opravdu jen jejich zbožná přání. To, co jste viděli, byli dva dospělí, kteří se ráno probudili ve stejné posteli po společně strávené noci...

Ausiello: Odchází Matt Czuchry (Logan) ze seriálu?
Rosenhtal: Ne. Bože, ne. Rory se bude snažit udržet jejich vztah i na dálku. On bude v Londýně, ona na vysoké. Bude to velká výzva a ani pro jednoho z nich to nebude lehké, ale ti dva se opravdu milují a budou se ze všech sil snažit, aby to fungovalo. Matt zůstává v seriálu i v Roryině životě...i když bude tisíce mil daleko.

Ausiello: Zmínil jste se o tom, že v Roryině životě se objeví noví kluci...
Rosenthal: V jejím životě se objeví spousta nových lidí, jak mužů, tak žen. Možná se vrátí i některá z postav z minulých sérií...

Ausiello: Marty?
Rosenthal: Možná Marty (směje se)...a spousta nových přátel. Nezapomeňte, nejen Logan odpromoval. Stejně tak i Colin a Finn...spousta lidí, se kterými trávila čas, je pryč, takže si teď Rory musí na Yalu zkusit vytvořit nový život...

Ausiello: Zaslechl jsem, že prvních pár epizod bude opravdu dramatických.
Rosenthal: Jistě. V prvních dílech se musíme vypořádat s opravdu velkou věcí...ale nebojte, dočkáte se i spousty humoru. Nikdo neumírá a my se nechystáme připravit seriál o tu jiskru a humor, které lidé na Gilmore Girls tak milují. Ze všech sil se snažíme o rovnováhu mezi zábavou a napětím... jedna z věcí, které mám na tomhle seriálu tolik rád, je jak snadno dokáže přeskakovat mezi komedií a dramatem...a na tom budeme pracovat...

Ausiello: Amy (Shermann-Palladino) mi řekla, že Luke a Lorelai jsou pro sebe stvoření. Souhlasíte s tím?
Rosenthal: Jo... Ale to znamená, že je za měsíc uvidíme šťastně spolu. Mezi nimi je velmi, velmi silné pouto. Vidím to a cítím to. Ale někdy i ti, kdo jsou pro sebe stvoření, stráví spoustu času od sebe. To, že je pro vás někdo stvořený a že je vaším osudem přece neznamená, že nestrávíte spoustu času tím, že se toho osudu budete snažit dosáhnout...

Ausiello: Vrátí se i April?
Rosenthal: Ano, určitě. April je součástí jeho života. Na Luka čeká příští rok pár problémů v jeho prohlubujícím se vztahu s April...i ve vztahu k Anne.

Ausiello: Nebojíte se trochu všech těch proti-Gilmorovských názorů, které se v poslední době objevují?
Rosenthal: Bojím se jich. Věnuji jim pozornost, ale zároveň se snažím, aby to neovlivňovalo to, co chci dělat. Snažím se dívat dopředu, soustředit se na své plány s jednotlivými postavami a udržet tenhle seriál naživu. Možná by to ani nemusela být poslední sezóna, protože já cítím, že tomuhle seriálu zbývá ještě spousta nevyužitého potenciálu. Ale to už je jen na nás, scénáristech, abychom se to pokusili uskutečnit...

Ausiello: Ještě nikdy jsem neviděl fanoušky Luka a Lorelai takhle rozčilené. Neříkáte si "Možná bychom s tím mohli něco udělat, protože tyhle diváky si opravdu nemůžeme dovolit ztratit".
Rosenthal: Samozřejmě, že nechceme tyhle diváky ztratit, ale abych řekl pravdu, polovina z nás (scénáristů) to nechápe vůbec a ta druhá moc dobře ví, že na něj čekala rok a po tom roce, když se pořád nic nedělo, se odhodlala konečně udělat krok vpřed. Už není tím nejdůležitějším v jeho životě a na konci minulé série byla opravdu na dně. Myslím, že spousta lidí s ní soucítí a chápe to. Snažíme se vytvářet situace, ve kterých se naše postavy musí poučit z toho, co udělali nebo naopak neudělali. Jen se prostě snažíme udržet napětí. Kdyby byli všichni šťastní a neměli žádné problémy...bože, to by nebyl zrovna úspěšný seriál. Respektujeme minulost, kterou mají Luke a Lorelai, i jejich vztah a ať je v budoucnosti čeká cokoli, jsou v tom spolu. Bok po boku.

Ausiello: A co Christopher a Lorelai jako pár?
Rosenthal: Ti dva se určitě budou muset vypořádat s tím, co se stalo, a nebude to lehké, bude to mít spoustu následků. Takže, ano...uvidíte ho teď často. Nechci toho moc prozradit, ale tenhle rok bude Christopher velmi důležitou součástí Lorelaina života. Definitivně.

Ausiello: Dala vám Amy nějakou radu, než odešla?
Rosenthal: Jistě. Popřála mi štěstí. Strávil jsem úžasný rok prací s Amy a Danem, neuvěřitelně mě podporovali a už od začátku jsem věděl, že je tu možnost, že odejdou a seriál přenechají mě. Když mě na začátku minulé série Amy přivedla na plac jako výkonného producenta, byla to jedna z prvních věcí, které mi řekla. Byl jsem velmi poctěný. Na konci mi popřála štěstí a já jen doufám, že se mi to podaří...

Milo - otázky a odpovědi

18. dubna 2007 v 20:11 !...Rozhovory...!
Ausiello: Spoustu čtenářů by zajímalo zda jsi volný...
Milo: Jo.

Ausiello: A jak si užíváš svobodný život?
Milo (směje se): Víc ze mě nedostanete.

Ausiello: Je nějaká šance, že se vrátíš do Gilmore Girls?
Milo: To se nikdy nestane.

Ausiello: Protože jsou Palladinovi pryč? (poznámka: manželé Amy Sherman-Palladino a Dan Palladino, producenti a scénáristé GG, odešli ze seriálu po šesté sezóně)
Milo: Jo.

Ausiello: A co kdyby tě požádal Dave Rosenthal, nový šéf seriálu. Možná je tvůj fanoušek...
Milo: Ocenil bych to, ale tenhle rok mám fakt nabitý.

Ausiello: Takže podle tebe je Jessův příběh v seriálu skončený?
Milo: Cítil jsem to tak už dávno, ale Dan a Amy stále opakovali "Máme pro tebe nachystaných pár super věcí a opravdu doufáme, že nás v tom nenecháš". Když jsem se vrátil zpátky, opravdu jsem si užíval, v koho se Jess změnil. Dospěl. Když jsem se díval na svou poslední epizodu, bylo to jako "Jsem hotový."

Ausiello: Byl jsi překvapený, když Amy a Dan odešli?
Milo: Ne. Myslím, že vždycky čekali, že se o ně WB (teď už CW) ochotně postarají stejně jako o Johna Wellse a Aarona Sorkina. Tihle chlápci jsou opravdu někdo. Amy a Dan se vždycky dohadovali se studiem, hledali věci, které by mohli řešit, takže mě jejich rozhodnutí odejít nepřekvapilo. Amy řekla, že ví, co se stane v poslední scéně finální epizody, ale kdo by čekal, že to dopadne takhle.
Ale já už do toho nepatřím. Líbilo se mi, že mě vždycky chtěli zpět. Pracovat s nimi byl skvělý zážitek. A musím přiznat, že bez nich bych nikdy nebyl tam, kde jsem. Gilmore Girls byly moje první velká šance...

Ausiello: Věříš tomu, že příští sezóna bude poslední?
Milo: Vím, že Alexis vyprší smlouva a že chce opravdu pryč.

Ausiello: Nepřemýšlel si o tom, že bys mohl věnovat víc času filmové kariéře (Milo má momentálně za sebou natáčení Rocky VI po boku Sylvestra Stalone, premiéra se chystá na letošní prosinec), než se upíšeš seriálu jako jsou Heroes (letošní velmi nadějná novinka televizní stanice NBS, startuje 25. září a kromě Mila tam potkáte třeba Grega Grunberga z Aliasu nebo Ali Larter z Final Destination)
Milo: Víš co? Obojí je skvělé...ale televize je stálá práce. Nečekal jsem, že dostanu takovou šanci. A tak jsem ji prostě vzal a snažím se dělat to nejlepší, co umím.

Ausiello: Když už mluvíme o Heroes, tvoje postava věří, že může létat. Budeš nosit punčocháče?
Milo (směje se): Ne, ale před natáčením se všichni ujistili, že moje bunda je dost velká na to, aby se, když padám, rozevírala stejně jako pláštěnka (supermanovská :D)
Tim Kring (tvůrce seriálu) stvořil skupinku obyčejných lidí, kteří jsou nuceni vyrovnat se se strachem i nadšením, které s sebou přináší jisté nadpřirozené schopnosti jako je létání, procházení zdí nebo ovládání času a prostoru. O tom ten příběh je. Jenže tihle lidé mají i normální lidské emoce jako "Dopr..., nemůžu uvěřit tomu, že se chystám skočit z tohohle baráku, ale myslím, že to opravdu, ale opravdu dokážu." Hrál jsem už hodně "intelektuálních" rolí, ale tahle je odlišná od všech těch předchozích. Peter (Milova postava) má opravdu velké srdce. Lidé okolo ho zajímají víc, než on sám. Ale zároveň není žádná padavka...

Ausiello: Viděl jsi Superman Returns?
Milo: Ještě ne, ale moc se těším. Viděl jsem poslední X-meny a na další film Bryna Singera se opravdu těším. Jsem velkým fanouškem prvních dvou X-menů.

Ausiello: Ten třetí byl děsný.
Milo: Neřekl bych děsný, jen ne tak dobrý jako předchozí dva.

Ausiello: Kdybys mohl mít nějakou nadpřirozenou schopnost, co by to bylo?
Milo: Chtěl bych umět ovládat myšlení druhých lidí. Přemýšlej o tom: mohl bys přijít do nějaké cizí země a rozpoutat válku - kdybys byl zlý. Ale kdybys byl mírumilovný, mohl bys prostě někam jen tak nakráčet a ukončit válku jen tím, že budeš s někým mluvit. Něco jako Obi-Wan Kenobi...

Scott Patterson

18. dubna 2007 v 20:10 !...Rozhovory...!
Nejlepší koncert, kterého jsem se zúčastnil:
V roce 1987 to byl Josua Tree Concert skupiny U2, který byl fakt úžasný. Myslím, že jsem nikdy nic takového neviděl.

Kdybych se měl na den stát rockovou hvězdou, chtěl bych být:
Eddie Veder z Pearl Jam, protože je to někdo kdo, Bůh mu žehnej, se snažil dělat něco odlišného. Snaží se dosáhnout jisté sociální změny, k čemuž používá pódium. Nedělá to pro zábavu nebo dobrou pověst, ale snaží se pomoct lidem.

Tři slova, která mě nejlépe popisují:
Prudký, férový a vášnivý.

Nejlepší vlastnost mojí postavy (Luka):
Líbí se mi jeho stálost, pevnost a jeho ochota.

Slovo, které nejvíc používám:
Neuvěřitelné.

Můj největší majetek:
Moje lyže. Lyžuju tak, jak jen můžu. Když mám v pátek volno, tak sednu na letadlo a letím do Utahu a lyžuju tam celý víkend.

Čím se nejvíc bavím:
Lyžováním. Stává se sice čím dál tím dražší, ale má pro mě význam. Můžeš si jezdit na svahu jak dlouho chceš a navíc je v tom dobrodružství.

Co nejvíc miluji na herectví:
To spojení s ostatními herci a tu nepředvídatelnost. Jednu scénu můžeš třeba udělat deseti různými způsoby. No a samozřejmě to je všechno o spontánních momentech.

Milo Ventimiglia

18. dubna 2007 v 20:10 !...Rozhovory...!
Povídání o všestranném člověku. Neodvádí jen skvělou práci jako Jess v GD, ale je to i vynikající atlet závislý na knihách a skvělý kuchař!

Moji přátelé se můžou vždy spolehnout na to:
Že tu pro ně budu.

Lidé mohou být překvapeni tím, že jsem:
Stydlivý. Jsem člověk, který je tvrdý zvenčí, ale jemný uvnitř. Trvá mi delší dobu, než se otevřu novým lidem.

Moje typická sobotní noc zahrnuje:
Nakupování potravin. Jsem ten podivín, kterého můžete najít ve dvě hodiny ráno u Ralpha. Jsem domácí typ. Raději bych v kuchyni vařil, než se poflakoval po barech.

Jsem opravdu posedlý:
Snowboardingem, skateboardingem a silnými auty. Na snowboardu jezdím vždy, když mám tu možnost a nemůžu ani říct, kolik mám skateboardů. A líbí se mi hlavně stará auta. Mám sporťák Chevelle z roku 1967, jmenuje se Evelyn.

Tři slova, která mě nejlépe popisují:
Praštěný, hlučný a na to třetí nemůžu přijít.

Moje motto:
Užívej si toho, co právě prožíváš.

Nejchytřejší rozhodnutí, co jsem udělal:
Jít na univerzitu. Naučil jsem se tam hodně o sobě a o světě. Ani vteřinu jsem toho nelitoval.

Jedna věc, bez které bych nedokázal žít:
Moje rodina. Jsou to moji nejlepší přátelé. Miluju své dvě sestry. Bez nich bych se nikdy nestal tím, čím jsem.

Lauren Graham - je nemožné říct...

18. dubna 2007 v 20:09 !...Rozhovory...!
O budoucnosti Gilmorových děvčat:
Je nemožné říci, jak dlouho bude ještě tento seriál pokračovat. Když jste zapojení v něčem takhle úžasném, chce se vám v tom pokračovat tak dlouho, dokud vám ten příběh říká, že byste měli.

O "divokých" cestách Rory:
Můžete to znít vtipně, ale já si myslím, že je přirozené, že se člověk občas ocitne na zcestí. To patří k dospívání, užívat si legrace. Stejně tak i Lorelai dospívá, snaží se mít vážný a možná konečný vztah s mužem. Nemyslím si, ale, že ty dvě v téhle sérii dospěly, ale je to jiné než předtím.

O oblíbených vlastnostech Lorelai:
Myslím, že jeto důvtip a nedostatek úcty. Opravdu se mi na ní líbí to, že si stanovuje svá pravidla, která se týkají jejího osobního života, vztahu k rodině a vychovávání dcery.

O filmu Sweet November:
Hrát s Keanu Reevesem bylo úžasné. V tomhle filmu jsem si prožila svou první erotickou scénu. Měla jsem tu malou roli, hrála jsem přítelkyni hlavního hrdiny (Keanu), který ale nakonec skončil s Charlize Threon.

Teen Choice Awards 2005

18. dubna 2007 v 20:07 !....Zajímavosti....!
Choice It Girl (Nejlepší dívka)
Alexis Bledel - vítězka

Choice Actress TV Comedy (Nejlepší TV komediální herečka)
Alexis Bledel, Gilmore Girls - vítězka

Choice TV Parental Unit (Nejlepší TV rodič)
Lauren Graham, Gilmore Girls - vítězka

Choice TV Show Comedy (Nejlepší TV komedie)
Gilmore Girls - vítěz

News about Lauren

18. dubna 2007 v 20:06 Info
Na nedávném předávání cen Emmy se Lauren Graham objevila se svým novým přítelem. Již dříve vyplouvaly napovrch zprávy, že by představitelka Lorelai Gilmorové měla chodit s hercem ze seriálu Buffy, přemožitelka upírů. Spekulovalo se o tom, jestli tím neznámým není náhodou James Marsters nebo Nicholas Brendon. Nakonec se ale ukázalo, že si Lauren vyhlédla Marca Blucase, který se v seriálu ztvárnil Rileyho Finna.