Rozhovor s Milo...( Jessem )

23. února 2007 v 19:58 |  !...Rozhovory...!
Ausiello: Spoustu čtenářů by zajímalo zda jsi volný...
Milo: Jo.

Ausiello: A jak si užíváš svobodný život?
Milo (směje se): Víc ze mě nedostanete.

Ausiello: Je nějaká šance, že se vrátíš do Gilmore Girls?
Milo: To se nikdy nestane.

Ausiello: Protože jsou Palladinovi pryč? (poznámka: manželé Amy Sherman-Palladino a Dan Palladino, producenti a scénáristé GG, odešli ze seriálu po šesté sezóně)
Milo: Jo.

Ausiello: A co kdyby tě požádal Dave Rosenthal, nový šéf seriálu. Možná je tvůj fanoušek...
Milo: Ocenil bych to, ale tenhle rok mám fakt nabitý.

Ausiello: Takže podle tebe je Jessův příběh v seriálu skončený?
Milo: Cítil jsem to tak už dávno, ale Dan a Amy stále opakovali "Máme pro tebe nachystaných pár super věcí a opravdu doufáme, že nás v tom nenecháš". Když jsem se vrátil zpátky, opravdu jsem si užíval, v koho se Jess změnil. Dospěl. Když jsem se díval na svou poslední epizodu, bylo to jako "Jsem hotový."

Ausiello: Byl jsi překvapený, když Amy a Dan odešli?
Milo: Ne. Myslím, že vždycky čekali, že se o ně WB (teď už CW) ochotně postarají stejně jako o Johna Wellse a Aarona Sorkina. Tihle chlápci jsou opravdu někdo. Amy a Dan se vždycky dohadovali se studiem, hledali věci, které by mohli řešit, takže mě jejich rozhodnutí odejít nepřekvapilo. Amy řekla, že ví, co se stane v poslední scéně finální epizody, ale kdo by čekal, že to dopadne takhle.
Ale já už do toho nepatřím. Líbilo se mi, že mě vždycky chtěli zpět. Pracovat s nimi byl skvělý zážitek. A musím přiznat, že bez nich bych nikdy nebyl tam, kde jsem. Gilmore Girls byly moje první velká šance...

Ausiello: Věříš tomu, že příští sezóna bude poslední?
Milo: Vím, že Alexis vyprší smlouva a že chce opravdu pryč.

Ausiello: Nepřemýšlel si o tom, že bys mohl věnovat víc času filmové kariéře (Milo má momentálně za sebou natáčení Rocky VI po boku Sylvestra Stalone, premiéra se chystá na letošní prosinec), než se upíšeš seriálu jako jsou Heroes (letošní velmi nadějná novinka televizní stanice NBS, startuje 25. září a kromě Mila tam potkáte třeba Grega Grunberga z Aliasu nebo Ali Larter z Final Destination)
Milo: Víš co? Obojí je skvělé...ale televize je stálá práce. Nečekal jsem, že dostanu takovou šanci. A tak jsem ji prostě vzal a snažím se dělat to nejlepší, co umím.

Ausiello: Když už mluvíme o Heroes, tvoje postava věří, že může létat. Budeš nosit punčocháče?
Milo (směje se): Ne, ale před natáčením se všichni ujistili, že moje bunda je dost velká na to, aby se, když padám, rozevírala stejně jako pláštěnka (supermanovská :D)
Tim Kring (tvůrce seriálu) stvořil skupinku obyčejných lidí, kteří jsou nuceni vyrovnat se se strachem i nadšením, které s sebou přináší jisté nadpřirozené schopnosti jako je létání, procházení zdí nebo ovládání času a prostoru. O tom ten příběh je. Jenže tihle lidé mají i normální lidské emoce jako "Dopr..., nemůžu uvěřit tomu, že se chystám skočit z tohohle baráku, ale myslím, že to opravdu, ale opravdu dokážu." Hrál jsem už hodně "intelektuálních" rolí, ale tahle je odlišná od všech těch předchozích. Peter (Milova postava) má opravdu velké srdce. Lidé okolo ho zajímají víc, než on sám. Ale zároveň není žádná padavka...

Ausiello: Viděl jsi Superman Returns?
Milo: Ještě ne, ale moc se těším. Viděl jsem poslední X-meny a na další film Bryna Singera se opravdu těším. Jsem velkým fanouškem prvních dvou X-menů.

Ausiello: Ten třetí byl děsný.
Milo: Neřekl bych děsný, jen ne tak dobrý jako předchozí dva.

Ausiello: Kdybys mohl mít nějakou nadpřirozenou schopnost, co by to bylo?
Milo: Chtěl bych umět ovládat myšlení druhých lidí. Přemýšlej o tom: mohl bys přijít do nějaké cizí země a rozpoutat válku - kdybys byl zlý. Ale kdybys byl mírumilovný, mohl bys prostě někam jen tak nakráčet a ukončit válku jen tím, že budeš s někým mluvit. Něco jako Obi-Wan Kenobi...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama