Charakteristika hlavních postav

22. února 2007 v 20:11 |  !...Hlášky...!
Mno tak teda semka dám nějaký ty řeči o postavách ze seriálu ale nebudou to takový ty řeči kdy se kdo narodil atd...Ale prostě o nich....

Lorelain

Narodila se v rodině zbohatlíků...Kde musela bejt vždy upravená a chovat se tak jak se očekává od jejího postavení,ale tak se samo nechovala. Když se v 16 dozvěděla, že je těhotná s Christopherem, tak se jejich rodiče rozhodli, že se vezmou...Christopher souhlasil, ale Lorelain se to nelíbilo, páč se eště nechtěla brát a kazit si celej život. Takže od svých rodičů utekla do hotelu Nezávislost kde dostala práci jako pokojská. Z pokojský se vyhrabala až na místo ředitelky.Společně s její nej kámoškou Sookie si založily hotel U Vážky. Lorelain kluci...: Christopher, Max, Jason, Luke.

Pozn. Nesnáší sport a zdravý jídla....Kdybyste se jí zeptali kde má troubu tak by nechápala o čem to mluvíte.

Rory

Dcera Lorelain. Jmenuje se stejně jako Lorelain, ale všichni ji řikaj Rory. Ráda se učí a ráda čte knížky. Její nej kámošky jsou Paris a Lane. Chodila s Deanem ( Její první kluk, se kterym měla něco i po jeho svatbě ) , Jess ( když se Luke dozvěděl že chodí za školu, poslal ho z5 odkud přišel, s Rory se ani nerozloučil. Když se po roce setkali, ani si nevolali ani si nepsali, ale jediný co ji jako omluvu řekl je MILUJU TĚ...) a Logan (kluk z Yale)
Pozn.Taky nemá ráda sport a zdravý jídlo. Joooo a chtěla by bejt novinářka.

Christopher

Otec Rory...Dřív se o ní moc nezajímal, ale když bylo Rory 16 uvědomil si že ji chce vídat víc...Nejen ji ale i Lorelain.Požádal ji o ruku ale ona odmítla....Když to vypadalo, že by zase mohli bej šťastná rodina, tak se dozvěděl že Sherry čeká dítě...
Pozn. Do doby než potkal Sherry neznal práci....

Sherry

Blondýna, která čeká s Christopherem dítě.....ouplně blbá!!!
Pozn.Nesnášim ji!!!

Richard

Manžel Emily.Přemluvil Rory aby šla na Yale. Pracuje jako pojišťovák a hooooodně vydělává....Za matku má taky Lorelain, která Emily ouplně nesnáší. Rory má hodně rád, ale abych pravdu řekla tak nevim jak to má u Lorelain, páč někdy to vypadá, že ji moc nebere a někdy zas docela ok.
Pozn. Když si nechal narůst knírek, Emily se málem zbláznila.

Emily

Chce mít všechno dokonalý. S Richardem měli jednu chvíli takovej menší problém, ale potom se to zas srovnalo. S Lorelain ( i když si to Lorelain moc nepřipouští ) si sou velmi podobný, chováním.Moc ji nevydržej hospodyně, protože má docela big nároky. Ona a Lorelain se spolu začali bavit když ji Lorelain požádala o peníze na Chilton pro Rory. Emily měla ale jednu podmínku.Každý pátek musí Lorelain a Rory přijít na večeři.

Lane

Nejlepší kámoška Rory. Znají se už hlooozně dlouho...Lane je Korejka a má praštěnou mámu, která chce aby si Lane vzala Korejskýho doktora. Lane nesmí skoro nikam chodit, nesmí poslouchat žádnou nekřesťanskou hudbu.Má v pokoji takovej koutek, kterej je tmavej a mno plostě pěknej, ale pro pání Kimovou nepředstavitelnej.A taky má svojí vlastní kapelu a když maj možnost jet do jednoho takovýho clubu, ale bohužel to je ve 2 ráno a ona se bojí zeptat se mámy. Proto se rozhdone utýct z domova a když uteče tak paní Kimová prohledá celej její pokoj a najde tam schovaný cds v podlaze a její koutek. Lane se rozhodne odejít od paní Kimové, páč už ji bylo 18 a začne bydlet s klukama z kapely.

Paris


Když Rory nastoupila na Chillton, viděla v ní Paris velkou konkurenci, ale potom ji poznala a uvědomila si, že mají toho hodně společnýho a staly se z nich nej kámošky. Také jako Rory chtěla na Harvard, ale narozdíl od Rory se tam nedostala a rozhodla se, že také půjde na Yale. Na Yale si začala něco s profesor, ale ten potom umzel...:-(

LukeZe začátku je to jeden z nejlepší kámošů Lorelain...Luke je majitel bistra, kde každej den Lorelain a Rory snídaj a někdy i večeřej!!:-o) Taky se staral o Jesse...Ale když se dozvěděl, že chodí za školu tak ho vyhodil z domova...Chodil s Rachel, která je fotografka...Mno potom s Nicol se kterou se jednou když se opili vzal...Mno moc dlouho to manželsví nevydrželo. A po Nicol přišla konečně Lorelain...Luke kvůli ní dokonce koupil dům a jednou ho Lorelain požádala o ruku.(mno ale nevim jak odpověděl, protože to byl konec dílu...)

Sookie

Nejlepší kámoška Lorelain a taky skvělá kuchařka.V hotelu Nezávislost dělala šéfkuchařku a postupně se zamilovávala do dodavatele zeleniny, Jaksona, a potom se vzali.S Lorelain si pořídily hotel U Vážky, kde je Sookie taky šéfkuchařka. Sookie je těhotná s Jaksonem...Mno a to je asi tak všechnooo...

JessSynovec Luka. Ouplně se nesnáší s Deanem, páč Jess byl zamilovanej do Rory ale ona chodila s nim takže do něj Jess trochu jel. Mno je docela problémovej. Jednou když jede s Rory autem a řídí, se vybouraj a Rory si zlomí ruku, ale nebyla to chyba Jesse,ale ňákýho psa. Mno a postupem času si Rory uvědomila, že vlastně miluje Jesse a ne Deana. Když se Luke dozvěděl, že Jess chodil za školu, vyhodil ho z domu. Nijak se s Rory nerozloučil a odjel.Asi tak po roce, kdy se ji ani jednou neozval, se znova objevil ve Stars Holow a když ji potkal tak jediný co ji dokázal říct bylo, miluju Tě. Potom ji eště jendou přemlouval, aby s nim odjela pryč, ale Rory nechtěla a takhle ten jejich vztah skončil..Mno teda v 6. sérii se tam zase objeví...ale nevim co tam bude dělat.

DeanPrvní kluk Rory. Políbil ji v samoobsluze a Rory kvůli němu ukradla kukuřičnej škrob.:-o) Jejich vztah byl celkem pohodovej. Jenom jednou se spolu rozešli, páč Rory mu nedokázala odpověď na Miluju tě.Ale potom mu to řekla....Když se ve Stars Holow objevil Jess bylo jasný, že Rory a Dean už moc dlouho nebude Rory a Dean. Po rozchodu s Rory začal chodit s Lindsay, kterou si v 18 vzal. Ale potom ji začal podvádět s Rory....Vlastně on byl taky první s kym Rory spala.

LoganKluk z Yalu, s kterym Rory první chodila, nechodila.Měli takovej nezávaznej vztah, ale když si Rory uvědomila, že tohle není pro ni a chtěla se s nim jakoby rozejít, tak ji řekl, že s ni chce chodit ( závazně:-D ) Jinak je z bohatý rodiny. Jeho táta je novinář a Logan by jednou měl taky bejt.
P.S. je z nich nejlepší..:-*

Max
Profesor na Chiltonu..Chodil s Lorelain a měli se vzít, ale Lorelain si to rozmyslela a v den svatby mu utekla. Po svatbě Max odjel pryč a když se znova potkali, mno tak se zase políbili a uvědomili si že to všechno nevyprchalo, ale už se nechtěli vracet zpět. Každej šel svou cestou.

JasonSpolečník Richarda a Emilyin nepřítel (nemá ho ubec ráda) .S Lorelain se znaj od dětství.Když si spolu něco začali, Lorelain to chtěla tajit, protože věděla jakej má Emily na Jasona názor....Ale dlouho se to neutajilo, protože to Richardovi a Emily řekne Jasonův otec...Když se rozhodl, že bude Richarda a Jasona žalovat....Richarda tu žalobu obejde tím, že zesměšní a převezme všechny Jasonovi zákazníky a vrátí se do společnosti jeho otce. Když Jason zjistil, že ho Richard podvedl rozhodl se ho žalovat a kvůli tomu se s nim Lorelain taky rozešla.Nemohla bejt s někym kdo žaluje její rodinu.

MichelRecepční v hotelu Nezávislost a potom taky v hotelu u Vážky. Je to Francouz ale Francouze jinak naprosto nenávidí. S matkou má skvělej vztah, páč si neřikaj důležitý věci a viděj se jednou do roka. Často se s Lorelain ale i se Sookie hádá.Ale jinak je to good postava

KirkKirk je asi nejpraštěnější z celý ho městečka. Každoročně vyhrává taneční maraton. Když mu Taylor dal za úkol schovat pro děti po městě vajčka.Tak si zapomněl udělat mapu a 59 se jich nenašlo a město pěkně páchlo...Když se to Taylor dozvěděl byl pěkně naštvanej a udělal skupina která hledala vajčka. Kirk má holku Lulu...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama