Alexis a Milo...! ( Rory a Jess )

23. února 2007 v 19:59 |  !...Rozhovory...!
Milo o Alexis - Květen 2004
"Já a Alexis, to bylo skutečně jako úder světla. Všechno se to stalo tak rychle. Ona je skutečně ženou mého života, je pro mě naprosto perfektní a já doufám, že jsem perfektní pro ni."

Alexis a Milo spolu skutečně chodí, již od té doby, co on vstoupil do seriálu GD.

Magazín "Break out" - leden 2005
"Break out": S Milem Ventimiglia, tvým ex-přítelem Jessem ze seriálu GD, chodíš již tři roky. Byla to láska na první pohled?
Alexis: Ano, okamžitě jsme si rozumněli. Než přišel do GD byla jsem v Los Angeles hodně osamělá. Ale od té doby, co jsem ho poznala, stali jsme se opravdovými přáteli. Děláme všechno spolu. Jsme opravdu velmi šťastní!

"Break out": Jsi romantička?
Alexis: Jak bych to řekla. Třeba pro Mila vařím, což je romantické, ale taky to dělám proto, že mě vaření hrozně baví. Ráda experimentuji. Stříhám si recepty z novin a pak je zkouším. U toho se dá dobře relaxovat.

Girl Talk - Duben 2005
"Girl Talk": To, že jste spolu s Milem, tvým přítelem, hráli poměrně dlouho ve stejném seriálu, vám umožnilo být si neustále nablízku. Jak jste na tom teď? Alexis: (nervózně se směje) Jsme na tom dobře.

"Girl Talk": Víme, že nerada mluvíš o svém soukromí.
Alexis: Když jsem byla malá, tak jsem četla spousty rozhovorů se slavnými a všichni říkali, že jediná možnost, aby vztah vydžel, je nemluvit o něm, a s tím souhlasím. A navíc, je to jen tvoje věc, když se budeš dělit o osobní věci s časopisy nebo veřejností, tak už to nikdy nebudou tvoje osobní věci. A to se mi nelíbí. Myslím, že lidé, kteří rádi o svém soukromí mluví na veřejnosti, se pak také stávají daleko zranitelnější. Naštěstí pro mě, já taková nejsem, jsem ten typ, co si své soukromí extrémě chrání. Byla bych raději, kdyby se lidé divili nebo nevěděli.

"Girl Talk": Milo má na věc stejný názor?
Alexis: My jsme oba dva velmi tajní, co se týká našeho osobního života. Opravdu o tom nechci mluvit, protože vztahy jsou vemi osobní a navíc velmi křehké. Lidé se během svých vztahů neustále vyvíjejí. Můžete být vždycky spolu, ale důležité je to, co cítíte den co den. Pocity mění situace.
Obrázek “http://www.gilmoregirlsnews.com/wp-content/uploads/alexis-bledel-milo-ventimiglia-2.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://emmaria.blogg.se/images/alexis_milo.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://img.photobucket.com/albums/v144/darcybennett/Milo/Couple/miloalexiscandid.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://www.heroes-tv.com/modules/xcgal/albums/userpics/10001/normal_milo&alexis-ev05.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://img28.photobucket.com/albums/v83/ashleymartin/behindthescenesgg_11.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://img28.photobucket.com/albums/v83/ashleymartin/07.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://i20.photobucket.com/albums/b206/michaelaisawesome80/Gilmore%20Girls/94d9aac3.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://i58.photobucket.com/albums/g263/gilmoregirls_girl/AlexisandMilo.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 FitzpatrickMarsha FitzpatrickMarsha | E-mail | Web | 4. prosince 2011 v 1:21 | Reagovat

That is known that cash makes us independent. But what to do if someone has no money? The one way is to get the <a href="http://goodfinance-blog.com">loan</a> and small business loan.

2 ZdenekP ZdenekP | E-mail | 17. ledna 2017 v 18:09 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na gilmore-devcata.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

3 AStoosuttove AStoosuttove | E-mail | Web | 25. srpna 2017 v 23:05 | Reagovat

This condition is pretty limited by the reproductive system and might have several causes for example a result of injury or abnormal blood flow inside the testicles.  However, it is important to find the doctor's opinion first before taking these oral medications as these would have negative side effects for the body.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama