Únor 2007

mno tak první díl....

26. února 2007 v 19:05 !...6.série...!
Lorelai se s Lukem zasnoubí. A protože si tuto novinku nenechá pro sebe, zanedlouho o tom ví celé městečko. Všichni se sesypávají na Luka a chtějí znát podrobnosti zasnoubení. Rory, která teď bydlí u prarodičů, se připravuje na soud ohledně své příhody s jachtou. Richard, který chce své vnučce pomoci, požádá starého rodinného přítele, právníka, o pomoc. Ten má vypracovat obhajobu a Rory před soudem zastupovat. Právník je si svým postupem jist a slibuje Rory směšný trest deseti hodin veřejných prací. Situace před soudem je však poněkud jiná. Rory od soudu odchází s tři sta hodinami veřejných prací a Richard se rozchází ve zlém se svým dlouholetým přítelem. Lorelai, která své neshody s dcerou nese velmi těžce, po kázání své matky odstěhuje Roriny věci k Emily. Následně to opláče.

4.díl

25. února 2007 v 16:03 !...1.série...!
Max Medina dá Rory její první "D" (ekvivalent čtyřky) v jejím životě a Paris si ji bez ustání kvůli jejímu nezdaru dobírá. Rory je ve velkém stresu kvůli nadcházejícímu testu ze Shakespeara. Lorelai stráví víkend pomáháním Rory se studiem a nad ránem, kdy se má velký test psát, vyčerpáním odpadnou... a přirozeně zaspí. V panice, aby se Rory dostala do školy včas, si půjčí mámino auto. Cestou se jí však přihodí dopravní nehoda - když zastaví, aby zavolala Lane, je atakována srnkou, která jí narazí do auta. Když se Rory dostaví pozdě do hodiny, Max jí řekne, že nemůže psát test, což ji dorazí, a nakonec seřve Paris a Tristana, kteří si to bohatě zaslouží.
Lorelai se pře o Roryně záležitosti s ředitelem školy Charlestonem, ale není to k ničemu a jen ji to roznítí. Cestou domů Rory trvá na tom, aby se podívali, v jakém stavu je (není) zvíře z nehody a Lorelai navrhne, jestli Rory nechce Chilton vzdát, ale ta ji ujiští, že to zvládne. Když přijedou domů, nacházejí na záznamníku vzkaz od Maxe, že přemluvil ředitele, aby Rory dovolil dodatečnou práci.
Sookie nalézá v časopisu kladnou kritiku na její jídlo, ale ona se stále pozastavuje u jediného slova, kdy kritik Lucien Millls popisuje její slavné rizoto jako "dobré". Všechny přivádí k šílenství, když zkouší zjistit kritikovu totožnost a dozvědět se, co bylo s jejím jídlem špatně. Pak se dovídá, že problém byl ve víně, které bylo k pokrmu podáváno. Ihned uvaří várku rizota, vezme vhodné víno a jede ke kritikovu domu, aby se jí dostalo ocenění, jaké si zaslouží.

3.díl

25. února 2007 v 16:03
Když během páteční večeře Rory oznámí, že musí dělat najěký sport, Emily trvá na tom, aby vzal Richard Rory s sebou do klubu a učil ji hrát golf. Té to zpočátku nejde, ale brzy se do toho dostane. Navíc má jedinečnou příležitost k rozhovorům s Richardem. Později, když Rory Lorelai řekne, jak moc ji těší být s Richardem, má Lorelai smíšené pocity a zlobí ji hloupými argumenty. To je ale brzy urovnáno, když si Lorelai uvědomí, jaký je to nesmysl myslet si, že by ji mohla kvůli jejím rodičům ztratit.Během toho má svatbu dvojice hádavých nevěst-dvojčat, přičemž na Lorelai bude, aby dohlédla nejen na přípravy, ale i čelila nevěstám, jejich ženichům (rovněž dvojčatům), jejich vyčerpané matce a Michelovi.

Hlášky:

Lorelai:Jaká Mira?
Emily:Kuchařka.
Lorelai:Už nemáte Heidi?
Emily:Kdepak, tu jsme propustili už dávno. Měla problém se zavíráním dveří, také lednice...
Richard:Lahve s whiskou...
Lorelai:Ona na golf nechce jít a táta ji tam nechce vzít.
Emily:Á, tvůj otec neví, co chce. Klidně se nechá ostříhat u řezníka.
Lorelai:Rory, mám tě ráda. Nechám se kvůli tobě zastřelit, ale radši se zlomím nohu, než bych šla do klubu.
Rory:Fajn.
Lorelai:Radši bych se sklouzla po zábradlí z žiletek a přistála v bazénu s alkoholem, než bych šla do klubu.
Rory:Už chápu.
Lorelai:Ještě mě nepřerušuj. Radši bych snědla vlastní ucho, než jít do klubu. A radši bych šla na plastickou operaci, abych vypadala jako ujetá paninka se lví hlavou, nežli jít do klubu.
Rory:Mám řídit, abys mohla pokračovat v tirádě?
Richard:Rory, copak vlastně víš o golfu?
Rory:Že se při něm člověk projde?
Kirk(s párem labutí): Tak kam ty labutě?
Lorelai:Víte, kde je tady jezírko?
Kirk:Ne.
Lorelai:Aha. Pamatujete si cestu, kterou jste přijel?
Kirk:Ne.
Lorelai:Aha. A víte, jak se čínsky řekne "pomoc"?
Kirk:Ne.
Lorelai:To je dvacet labutí?
Kirk:Jo. Nevidíte?
Lorelai:Mrzí mě to.
Rory:To nic.
Lorelai:Zlý duch posedlý velikostí podprsenky ovládl celé mé tělo.
Emily:Snad bychom měli uvažovat o jejím členství v klubu.
Lorelai:Když bude chtít, proč ne.
Emily:Ať má kam jít za společenským životem. Pro mladou dívku je to důležité.
Lorelai:Speciálně teď, když koksový doupě na rohu zavřeli a všichni její kámoši jsou v base.

První dev Chilltonu

25. února 2007 v 15:57 !...1.série...!

Lorelai zaspí Roryn první den na Chiltonu a zjistí, že všechno její slušné oblečení je v čistírně. K Rorynu, Emilynu (která je rovněž ve vzácný den přítomna) a ředitelovu zděšení si vezme šortky a kovbojské boty. Po několika trapných okamžicích odejdou Lorelai a Emily z ředitelovy kanceláře. Roryn den jde čím dál tím víc z kopce. Dostanou se jí do rukou tlusté školní poznámky, které jsou pouze za jediný týden, se potkává s Paris, která je odhodlána jí její život na Chiltonu znepříjemnit. Rovněž upoutá pozornost spolužáka jménem Tristan. Lorelai řekne Emily, že si nepřeje, aby rozhodovala o tom, co je pro Rory nejlepší a nechala to na ní

Hlášky

Rory:Co tam vidíš?
Lorelai:Jenom se snažím rozpoznat, jestli je na té zvonici hrbáč.

Matka a dcara

25. února 2007 v 15:49 !...1.série...!
Rory je přijata na Chilton, velmi prestižní a drahou školu,která by ji měla připravit ne vysokou a Lorelai má problémy se sháněním peněz na školné. Musí požádat o půjčku její bohaté rodiče, kteří jí rádi vyhoví - výměnou za ukončení jejich vzájemného odcizení a za společné páteční večeře. Na Starshollowské střední škole Rory potkává kluka jménem Dean a začíná váhat o rozhodnutí odejít na Chilton. Lorelai zjistí, že je její rozpolcenost ohledně Chiltonu kvůli nějakému klukovi a pohádají se o její budoucnosti. Po první páteční večeři u prarodičů se Rory rozhodne jít na Chilton a udobří se s Lorelai.

Hlášky:

Lorelai:Jen mě napadlo. Nemohla bys být příjemnější k hostům?
Drella:Promiň. Chtělas' hráčku na harfu?
Lorelai:Ano, chtěla.
Drella:A chtělas' vynikající hráčku?
Lorelai:To chtěla.
Drella:Dobře. Já jsem vynikající harfonistka a toto je moje harfa, ano? Takže jestli hledáš někoho, kdo bude jen milý na hosty, najmi si hráče na harmoniku nebo kdo píská nosem. Kapiš?
Paní Kimová:Jak jde škola? Žádná z vás není těhotná, že?
Lane:O tom nevím.
Rory:Ale když o tom uvažuju, Joanna Posnerová přibrala.
Paní Kimová:Cože?
Lane:Nic, mami. Dělá si srandu.
Paní Kimová:Kluci nemají rádi vtipná děvčata.
Rory:Píšu si.
Lorelai:Micheli, telefon.
Michel:Mmhm, zvoní.
Lorelai:Můžeš ho vzít?
Michel:Ne. Dnes obzvlášť jsou lidé natvrdlí. Už nemůžu s nikým mluvit.
Lorelai:Tady to vypadá krásně.
Emily:Nic se nezměnilo.
Lorelai:To je právě ono... Jak se daří holkám v bridžovém klubu?
Emily:Stárnou.
Rory:Rory, já... Tak se jmenuju.
Dean:Rory.
Rory:Vlastně Lorelai.
Dean:Lorelai. To se mi líbí.
Rory:Tak se jmenuje moje maminka. Pojmenovala mě po sobě. Ležela v porodnici a přemýšlela, jak muži dávají klukům jména po sobě. Proč by nemohly ženy? Tvrdí, že ji feminismus trochu přemohl, ačkoli já si myslím, že jí i sedativa hodně pomohla.
Rory:Dědo, jak se vede pojišťovákům?
Richard:No, lidi umírají, my platíme. Lidi bourají, my platíme. Přijdou o nohu, my platíme.
Rory:Hezká večere u babičky a dědy.
Lorelai:To ano. Nikdy neměli čistší talíře.


NJN....Alexis...

25. února 2007 v 11:35 Fotky Alexis

Tady sem našla eště nějaký fotky s Alexis...Mno není jich moc ale určitě jich najdu víc..Ale někdy jindy..!:-)


Alexis Bledel - 16th Annual Nickelodeon Kids Choice Awards
Obrázek “http://nattbrev.blogg.se/images/h53230247lag002_bledel_1156711359.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://img.timeinc.net/people/i/2005/features/qa/050926/abledel.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://images.hollywood.com/images/4_1112213.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Lane - z normál života

24. února 2007 v 19:32 !...Lane...!
Tak tyhle fotky nejsou z Gilmorek ale nějaký jsou asi profi a nějaký jsou ma nějakej přehlídkách mno znáte to.....:-)

Obrázek “http://slavkuv.net/gilmorova_devcata/obsah/gg/galerie/keikoagena/03.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Obrázek “http://slavkuv.net/gilmorova_devcata/obsah/gg/galerie/keikoagena/04.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Obrázek “http://slavkuv.net/gilmorova_devcata/obsah/gg/galerie/keikoagena/07.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Obrázek “http://slavkuv.net/gilmorova_devcata/obsah/gg/galerie/keikoagena/08.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Obrázek “http://slavkuv.net/gilmorova_devcata/obsah/gg/galerie/keikoagena/09.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Obrázek “http://slavkuv.net/gilmorova_devcata/obsah/gg/galerie/keikoagena/11.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Obrázek “http://slavkuv.net/gilmorova_devcata/obsah/gg/galerie/keikoagena/12.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Obrázek “http://slavkuv.net/gilmorova_devcata/obsah/gg/galerie/keikoagena/41.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Obrázek “http://slavkuv.net/gilmorova_devcata/obsah/gg/galerie/keikoagena/42.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Obrázek “http://slavkuv.net/gilmorova_devcata/obsah/gg/galerie/keikoagena/44.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Obrázek “http://slavkuv.net/gilmorova_devcata/obsah/gg/galerie/keikoagena/47.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Obrázek “http://slavkuv.net/gilmorova_devcata/obsah/gg/galerie/keikoagena/48.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Obrázek “http://slavkuv.net/gilmorova_devcata/obsah/gg/galerie/keikoagena/49.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Obrázek “http://slavkuv.net/gilmorova_devcata/obsah/gg/galerie/keikoagena/50.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Obrázek “http://slavkuv.net/gilmorova_devcata/obsah/gg/galerie/keikoagena/51.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.


Sookii - photos

24. února 2007 v 19:20 !...Sookie...!

Sice nepatří mezi nějaká hubeňourky ale je to prostě kunda....

Obrázek “http://slavkuv.net/gilmorova_devcata/obsah/gg/galerie/melissamccarthy/02.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Obrázek “http://slavkuv.net/gilmorova_devcata/obsah/gg/galerie/melissamccarthy/11.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Obrázek “http://slavkuv.net/gilmorova_devcata/obsah/gg/galerie/melissamccarthy/13.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Obrázek “http://slavkuv.net/gilmorova_devcata/obsah/gg/galerie/melissamccarthy/14.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Obrázek “http://slavkuv.net/gilmorova_devcata/obsah/gg/galerie/melissamccarthy/15.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Obrázek “http://slavkuv.net/gilmorova_devcata/obsah/gg/galerie/melissamccarthy/16.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Obrázek “http://slavkuv.net/gilmorova_devcata/obsah/gg/galerie/melissamccarthy/17.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Obrázek “http://slavkuv.net/gilmorova_devcata/obsah/gg/galerie/melissamccarthy/18.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Obrázek “http://slavkuv.net/gilmorova_devcata/obsah/gg/galerie/melissamccarthy/23.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Obrázek “http://slavkuv.net/gilmorova_devcata/obsah/gg/galerie/melissamccarthy/27.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Obrázek “http://slavkuv.net/gilmorova_devcata/obsah/gg/galerie/melissamccarthy/30.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Obrázek “http://slavkuv.net/gilmorova_devcata/obsah/gg/galerie/melissamccarthy/31.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Obrázek “http://slavkuv.net/gilmorova_devcata/obsah/gg/galerie/melissamccarthy/32.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Obrázek “http://slavkuv.net/gilmorova_devcata/obsah/gg/galerie/melissamccarthy/33.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Obrázek “http://slavkuv.net/gilmorova_devcata/obsah/gg/galerie/melissamccarthy/34.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Obrázek “http://slavkuv.net/gilmorova_devcata/obsah/gg/galerie/melissamccarthy/35.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Obrázek “http://slavkuv.net/gilmorova_devcata/obsah/gg/galerie/melissamccarthy/36.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Obrázek “http://slavkuv.net/gilmorova_devcata/obsah/gg/galerie/melissamccarthy/37.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.


Všechnooooo....!

23. února 2007 v 20:05 !...Společný photos...!
Tady jsou obrázky ouplně všech a ze všech dílů...!!!Možná že nějaký obrázky mám už v jínch článcích, ale fakt si je všechny nepamatuju....:-)Hmmm tak myslim ž tohle jsou ty veřejný práce..300 hod...By mě zajímalo co dostal Logan...Alexis...photos

23. února 2007 v 20:02 Fotky Alexis

¨mno jako na tý první fotce jí to fakt moc sluší....!!!
Photobucket - Video and Image Hosting
Photobucket - Video and Image Hosting
Photobucket - Video and Image Hosting
Photobucket - Video and Image Hosting
Photobucket - Video and Image Hosting

Filmy ve kterejch hrála Alexis..!

23. února 2007 v 20:00 Info - Alexis
Film: Rushmore (1998)/ Jak jsem balil učitelku
Popis filmu: Hlavním hrdinou je nadaný, ale poněkud rebelantský teenager Max Fisher (Jason Schwartzman), který studuje desátý ročník elitní Rushmoreské akademie. Ačkoli je redaktorem školních novin a členem nejrůznějších klubů a spolků, neustále nad ním vísí hrozba vyloučení. Situace se ještě více komplikuje, když se Max zamiluje do učitelky prvního ročníku slečny Crossové (Olivia Williams). O její přízeň však musí bojovat s otcem svých spolužáků, který je navíc bohatý ocelářský magnát.

Film: Tuck Everlasting (2002)/ Tajemství nesmrtelných
Postava: Winnifred 'Winnie' Foster
Popis filmu: Film Tajemství nesmrtelných vznikl podle knižní předlohy Natalie Babbitové, která získala mnohá ocenění. Je to příběh jednoho podivného léta, jež navždy změní osud mladé Winnie Fosterové (Alexis Bledel). Ta se seznamuje s Tuckovými, kteří vedou poněkud odlišný život než všichni ostatní. Zdá se, že čas pro ně nic neznamená. Neznámý cizinec však s sebou přináší hrozbu vyzrazení jejich rodinného tajemství.
Film: DysEnchanted (2004)
Postava: Goldilocks (Zlatovláska)
Popis filmu: Pohádkové postavy Popelka, Růženka, Sněhurka, Zlatovláska, Alenka, Dorotka a Červená karkulka se setkávají na skupinové terapii a snaží se společně přijít na to, co přichází po "...a žili šťastně až do smrti...". Ke skupině se přidává rozvedená Clara z New Jersey a zjišťuje, že i když život v ničem ani trošku nepřipomíná pohádku, neznamená to, že by se nedal šťastně prožít.

Film: Bride and Prejudice (2004)/ Moje velká indická svatba
Postava: Georgie Darcy
Popis: Jak už název napovídá, tento film vznikl jako parodie na román Jane Austenové Pýcha a předsudek (Pride and Prejudice). Natočila ho známá řežisérka Gurindera Chadha (např. film Blafuj jako Beckham). Stejně jako v literární předloze, i v tomto příběhu osud svede dohromady dvě osoby s naprosto odlišnými názory a tentokrát i z různých konců světa.

Film: The Orphan King (2005)
Postava: Dylan

Film: Sin City (2005)/ Sin City: Město hříchu
Postava: Becky
Popis: Jednotlivé příběhy tohoto filmu, jež se navzájem proplétají, se odehrávají ve skrz nasrz korupcí a zločinem prolezlém Basin City. Známý surovec zvaný Marv (Mickey Rourke) se stane svědkem vraždy nádherné ženy, která je zabita přímo v jeho posteli. Bývalý fotograf Dwight (Clive Owen) náhodou zabije policistu a musí svůj zločin zamaskovat. Hartigan (Bruce Willis), policista chystající se brzy do důchodu, je uvězněn za zločin, který nespáchal.
Film: The Sisterhood of the Traveling Pants (2005)
Postava: Lena
Popis: Film je natočen podle knížky pro mladé The Sisterhood of the Traveling Pants od Anne Brasharesové. Čtyři nejlepší kamarádky tráví léto odloučeny jedna od druhé. Naštěstí se dělí o magické džíny. Navzdory tomu, že každá z nich máa jiné míry a jinou velikost, každé z nich perfektně sedí. Aby se udržely v kontaktu, nechávají kolovat tyto džíny. Během léta zažívají nejrůznější dobrodružství.
Film: I'm Reed Fish (2006)
Postava: Kate Peterson
Popis: Drama se zaměřuje na tři usedlíky, žíjící na malém městě: DJ v rádiu, vlastníka obchodu a místní krásku (Alexis Bledel).

Alexis a Milo...! ( Rory a Jess )

23. února 2007 v 19:59 !...Rozhovory...!
Milo o Alexis - Květen 2004
"Já a Alexis, to bylo skutečně jako úder světla. Všechno se to stalo tak rychle. Ona je skutečně ženou mého života, je pro mě naprosto perfektní a já doufám, že jsem perfektní pro ni."

Alexis a Milo spolu skutečně chodí, již od té doby, co on vstoupil do seriálu GD.

Magazín "Break out" - leden 2005
"Break out": S Milem Ventimiglia, tvým ex-přítelem Jessem ze seriálu GD, chodíš již tři roky. Byla to láska na první pohled?
Alexis: Ano, okamžitě jsme si rozumněli. Než přišel do GD byla jsem v Los Angeles hodně osamělá. Ale od té doby, co jsem ho poznala, stali jsme se opravdovými přáteli. Děláme všechno spolu. Jsme opravdu velmi šťastní!

"Break out": Jsi romantička?
Alexis: Jak bych to řekla. Třeba pro Mila vařím, což je romantické, ale taky to dělám proto, že mě vaření hrozně baví. Ráda experimentuji. Stříhám si recepty z novin a pak je zkouším. U toho se dá dobře relaxovat.

Girl Talk - Duben 2005
"Girl Talk": To, že jste spolu s Milem, tvým přítelem, hráli poměrně dlouho ve stejném seriálu, vám umožnilo být si neustále nablízku. Jak jste na tom teď? Alexis: (nervózně se směje) Jsme na tom dobře.

"Girl Talk": Víme, že nerada mluvíš o svém soukromí.
Alexis: Když jsem byla malá, tak jsem četla spousty rozhovorů se slavnými a všichni říkali, že jediná možnost, aby vztah vydžel, je nemluvit o něm, a s tím souhlasím. A navíc, je to jen tvoje věc, když se budeš dělit o osobní věci s časopisy nebo veřejností, tak už to nikdy nebudou tvoje osobní věci. A to se mi nelíbí. Myslím, že lidé, kteří rádi o svém soukromí mluví na veřejnosti, se pak také stávají daleko zranitelnější. Naštěstí pro mě, já taková nejsem, jsem ten typ, co si své soukromí extrémě chrání. Byla bych raději, kdyby se lidé divili nebo nevěděli.

"Girl Talk": Milo má na věc stejný názor?
Alexis: My jsme oba dva velmi tajní, co se týká našeho osobního života. Opravdu o tom nechci mluvit, protože vztahy jsou vemi osobní a navíc velmi křehké. Lidé se během svých vztahů neustále vyvíjejí. Můžete být vždycky spolu, ale důležité je to, co cítíte den co den. Pocity mění situace.
Obrázek “http://www.gilmoregirlsnews.com/wp-content/uploads/alexis-bledel-milo-ventimiglia-2.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://emmaria.blogg.se/images/alexis_milo.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://img.photobucket.com/albums/v144/darcybennett/Milo/Couple/miloalexiscandid.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://www.heroes-tv.com/modules/xcgal/albums/userpics/10001/normal_milo&alexis-ev05.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://img28.photobucket.com/albums/v83/ashleymartin/behindthescenesgg_11.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://img28.photobucket.com/albums/v83/ashleymartin/07.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://i20.photobucket.com/albums/b206/michaelaisawesome80/Gilmore%20Girls/94d9aac3.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://i58.photobucket.com/albums/g263/gilmoregirls_girl/AlexisandMilo.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Rozhovor s Milo...( Jessem )

23. února 2007 v 19:58 !...Rozhovory...!
Ausiello: Spoustu čtenářů by zajímalo zda jsi volný...
Milo: Jo.

Ausiello: A jak si užíváš svobodný život?
Milo (směje se): Víc ze mě nedostanete.

Ausiello: Je nějaká šance, že se vrátíš do Gilmore Girls?
Milo: To se nikdy nestane.

Ausiello: Protože jsou Palladinovi pryč? (poznámka: manželé Amy Sherman-Palladino a Dan Palladino, producenti a scénáristé GG, odešli ze seriálu po šesté sezóně)
Milo: Jo.

Ausiello: A co kdyby tě požádal Dave Rosenthal, nový šéf seriálu. Možná je tvůj fanoušek...
Milo: Ocenil bych to, ale tenhle rok mám fakt nabitý.

Ausiello: Takže podle tebe je Jessův příběh v seriálu skončený?
Milo: Cítil jsem to tak už dávno, ale Dan a Amy stále opakovali "Máme pro tebe nachystaných pár super věcí a opravdu doufáme, že nás v tom nenecháš". Když jsem se vrátil zpátky, opravdu jsem si užíval, v koho se Jess změnil. Dospěl. Když jsem se díval na svou poslední epizodu, bylo to jako "Jsem hotový."

Ausiello: Byl jsi překvapený, když Amy a Dan odešli?
Milo: Ne. Myslím, že vždycky čekali, že se o ně WB (teď už CW) ochotně postarají stejně jako o Johna Wellse a Aarona Sorkina. Tihle chlápci jsou opravdu někdo. Amy a Dan se vždycky dohadovali se studiem, hledali věci, které by mohli řešit, takže mě jejich rozhodnutí odejít nepřekvapilo. Amy řekla, že ví, co se stane v poslední scéně finální epizody, ale kdo by čekal, že to dopadne takhle.
Ale já už do toho nepatřím. Líbilo se mi, že mě vždycky chtěli zpět. Pracovat s nimi byl skvělý zážitek. A musím přiznat, že bez nich bych nikdy nebyl tam, kde jsem. Gilmore Girls byly moje první velká šance...

Ausiello: Věříš tomu, že příští sezóna bude poslední?
Milo: Vím, že Alexis vyprší smlouva a že chce opravdu pryč.

Ausiello: Nepřemýšlel si o tom, že bys mohl věnovat víc času filmové kariéře (Milo má momentálně za sebou natáčení Rocky VI po boku Sylvestra Stalone, premiéra se chystá na letošní prosinec), než se upíšeš seriálu jako jsou Heroes (letošní velmi nadějná novinka televizní stanice NBS, startuje 25. září a kromě Mila tam potkáte třeba Grega Grunberga z Aliasu nebo Ali Larter z Final Destination)
Milo: Víš co? Obojí je skvělé...ale televize je stálá práce. Nečekal jsem, že dostanu takovou šanci. A tak jsem ji prostě vzal a snažím se dělat to nejlepší, co umím.

Ausiello: Když už mluvíme o Heroes, tvoje postava věří, že může létat. Budeš nosit punčocháče?
Milo (směje se): Ne, ale před natáčením se všichni ujistili, že moje bunda je dost velká na to, aby se, když padám, rozevírala stejně jako pláštěnka (supermanovská :D)
Tim Kring (tvůrce seriálu) stvořil skupinku obyčejných lidí, kteří jsou nuceni vyrovnat se se strachem i nadšením, které s sebou přináší jisté nadpřirozené schopnosti jako je létání, procházení zdí nebo ovládání času a prostoru. O tom ten příběh je. Jenže tihle lidé mají i normální lidské emoce jako "Dopr..., nemůžu uvěřit tomu, že se chystám skočit z tohohle baráku, ale myslím, že to opravdu, ale opravdu dokážu." Hrál jsem už hodně "intelektuálních" rolí, ale tahle je odlišná od všech těch předchozích. Peter (Milova postava) má opravdu velké srdce. Lidé okolo ho zajímají víc, než on sám. Ale zároveň není žádná padavka...

Ausiello: Viděl jsi Superman Returns?
Milo: Ještě ne, ale moc se těším. Viděl jsem poslední X-meny a na další film Bryna Singera se opravdu těším. Jsem velkým fanouškem prvních dvou X-menů.

Ausiello: Ten třetí byl děsný.
Milo: Neřekl bych děsný, jen ne tak dobrý jako předchozí dva.

Ausiello: Kdybys mohl mít nějakou nadpřirozenou schopnost, co by to bylo?
Milo: Chtěl bych umět ovládat myšlení druhých lidí. Přemýšlej o tom: mohl bys přijít do nějaké cizí země a rozpoutat válku - kdybys byl zlý. Ale kdybys byl mírumilovný, mohl bys prostě někam jen tak nakráčet a ukončit válku jen tím, že budeš s někým mluvit. Něco jako Obi-Wan Kenobi...

Drby ooo...:-o)

23. února 2007 v 19:54 !....Zajímavosti....!

Lauren Graham


Na nedávném předávání cen Emmy se Lauren Graham objevila se svým novým přítelem. Již dříve vyplouvaly napovrch zprávy, že by představitelka Lorelai Gilmorové měla chodit s hercem ze seriálu Buffy, přemožitelka upírů. Spekulovalo se o tom, jestli tím neznámým není náhodou James Marsters nebo Nicholas Brendon. Nakonec se ale ukázalo, že si Lauren vyhlédla Marca Blucase, který se v seriálu ztvárnil Rileyho Finna.

Co se stane v 7.sérii...?

23. února 2007 v 19:53 !...7.série...!
Hey tak teďka sem se dozvěděla, že v sedmý série žádná Lorelain a Luke nebude, ale bude Lorelain a Christopher...taly se budou spolu brát, ale otázka jeetli Lorelain zase neuteče...mno každopádně v sedmičce se toho hodně stane a bude to moooc pěkný.....Ale zájímalo by mě co bude s Lukem...Mno eště jedna taková news...Lukova sestra bude mít baby...:-)

text písně...

23. února 2007 v 19:51 !...Blbosti....!

Carole King & Louise Goffin

Where You Lead I Will Follow

Knowing you the way I do
I only wanna be with you
And I will go
to the ends of the earth,
'cause darling, to me that's what you're worth

Chorus
Where You Lead
I will follow
Anywhere that you tell me to
If you need-If you need me to be with you
I will follow
Where you lead

If you're out on the road
Feelin' lonely and so cold
All you have to do is call my name
And I'll be there
On the next train

Chorus

I always wanted a real home
With flowers on the windowsill
But if you wanna live in New York City
Honey you know I will

I never thought I could get satisafaction
From just one man
But if anyone can keep me happy
You're the one who can

Chorus (2x)

Oh baby, ohh, I'm gonna follow where you lead
I'm gonna follow where you lead
I'm gonna follow where you lead
I'm gonna follow where you lead
I'm gonna follow where you lead

Tričkaaaa

23. února 2007 v 19:42 !...Blbosti....!

Ch jooo bych těla nějaký takovýhle tričko....:-)